fbpx

Hazánk legnagyobb, magyar tulajdonban lévő kekszgyártójaként olyan termékről ismerhetsz minket, mint a Mese keksz, a Tere-Fere vagy a Háztartási keksz. Amellett, hogy kedvenc ropogtatnivalóidat készítjük, most felvételt hirdetünk családias hangulatú, magas színvonalú technológiával felszerelt termelőüzemünkbe

GÉPKEZELŐ

munkakörbe!

Ha épp pályakezdőként keresel állást vagy munkahelyváltáson gondolkodsz, esetleg jobb lehetőséget szeretnél, mi itt vagyunk Neked!

Szabad hétvégék | Betanított munkakör | Támogató közösség

Ami csapatunk tagjaként Téged vár:

  • már belépésed napjától minden bérelemben részesülsz, így kezdő nettó havi bérként elérhető a 355.000 Ft-tól induló kereset
  • hétfőtől péntekig tartó, napi 8 órás munkaidő, szabad hétvégék
  • fizetett munkaközi szüneteket biztosítunk (összesen 40 perc), melyeket nem kell ledolgozni
  • magas technológiai felszereltségű gyárunkban modern gyártógépek segítik munkádat
  • stabil hátterű cégünknél teljes bejelentéssel, hosszú távon dolgozhatsz
  • a szakmai fejlődési és előmeneteli lehetőség nálunk adott, ha motivált vagy
  • bejárásodhoz ingyenes céges buszjáratokat biztosítunk az alábbi településekről: Gyöngyös, Pély, Heves, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Nagyfüged, Ludas, Detk, Tófalu, Aldebrő, Feldebrő, Verpelét, Kisnána, Domoszló, Markaz, Abasár, Pálosvörösmart, Mátrafüred, Gyöngyös, Visonta, Kál, Kompolt, Kápolna, Nagyút.
  • egyéb településről érkezőknek üzemanyag térítést és bérlettámogatást adunk

Az alábbi feladataid lesznek:

  • modern, automata élelmiszeripari és csomagoló berendezések rendeltetésszerű, hatékony működtetése, alapanyaggal való feltöltése
  • termékek minőségének figyelemmel kísérése
  • alapvető beállítási és üzemeltetési feladatok ellátása
  • a munkakörhöz tartozó dokumentáció pontos elvégzése

Amit kérünk Tőled:

  • rendelkezz 8 általános iskolai végzettséggel
  • vállald a napi 8 órás, 3 műszakos beosztást,
  • légy munkádra igényes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • középfokú végzettség
  • gépkezelői tapasztalat

Megbízható minőség, a legjobb csapattól!

Munkavégzés helye:

Gyöngyös mellett – Halmajugra, Kossuth Lajos út 178.

Ha szeretnél egy dinamikusan fejlődő cég lendületes csapatának tagja lenni,